2013
Dalibor Košťál Mgr. 22.11.2013 10:42
Můžete mi sdělit termíny zastupitelstev do konce roku 2013? Děkuji
Dobrý den,
příští (a zřejmě poslední v tomto roce) jednání zastupitelstva se uskuteční 11. prosince. O jeho konání budeme ještě informovat.
Mgr. Irena Malotová, PR
dotaz 19.11.2013 12:20
Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli někdo může prověřit proč již dokončená stavba mostu v Sousedovicích je zahrazena a nelze jím projet. Most už měl být dávno zprovozněn, ale bohužel se tam měsíce nic neděje. Za jakékoliv informace děkuji.
Dobrý den,
předmětná stavba zatím nebyla zkolaudována.
Ing. Václav Býček, odbor dopravy
PÉŤA 18.11.2013 08:58
DOBRÝ DEN CHCI REAGOVAT NA DOTAZ JANČA-PSI NA POUTI.. MUSÍM TOTIŽ UPOZORNIT NA TO ŽE NEEXISTUJÍ NÁHUBKY NA NĚKTERÉ RASY MALÝCH PSÍČKŮ (PEKINÉZ,ČIVAVA-MAJÍ TAK MALÉ ČUMÁČKY,ŽE NÁHUBEK NENASADÍTE)A ŽE NEJSPÍŠ I MALÍ PSI SE TĚŽKO UBRÁNÍ NAPADENÍM PSI VELKÝMI.V JINÝCH ZEMÍCH JSOU NA VELKÉ A BOJOVÉ PSI U MAJITELŮ PROVÁDĚNY PSICHOTESTY A KONTROLY.TO OVŠEM NEZNAMENÁ,ŽE PSA JE TŘEBA VODIT BEZ VODÍTKA A TAM KDE SE POHYBUJE TAK VELKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ.ONO ŠLÁPNUTÍ VYVOLÁ U SEBEMENŠÍHO PEJSKA OBRANOU REAKCI.PÉŤA
Dobrý den,
děkujeme za Vaši připomínku. Nová vyhláška má především pomoci chránit před nezvladatelnými psy nezodpovědných majitelů. Pro malá plemena existují případně místo náhubků kožené řemínky (lze najít na internetu). Máte jistě pravdu, že v davu lidí se jakékoliv zvíře necítí dobře, je ve stresu a může reagovat neočekávaně. Proto na pouť, ohňostroj a jiné hromadné akce by psi své pány vůbec doprovázet neměli.
Mgr. Irena Malotová, PR - vztahy s veřejností
Petr Záleský 15.11.2013 22:51
Dobrý den. Když najdu takzv. černou skládku v okolí města, jak mám postupavat, jak zařídit její odstranění? Děkuji, Petr Z. :-)
Karel 09.11.2013 11:31
Dobrý den, bylo by možné srovnat vystouplý kruhový kanál na chodníku za odbočkou k Blatskému rybníku u budovy vojenského kolektoru? Vždyť i traktůrek při odhrnování sněhu v zimě se o něho zasekává a ničí, stejně jako pěším jejich boty.
pepa 07.11.2013 17:51
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč je již několik let téměř celoročně zabrána polovina chodníku před domem čp 332 ve Fifkově ulici ve Strakonicích. Je tam složená fůra dřeva, která sotva zmizí už je zase nová. Je k tomu třeba nějaké povolení a od koho? Děkuji za odpověď
Jana Šefránková 07.11.2013 10:30
Dobrý den Vážení,
jako nájemce na nové tržnici U Svaté Markéty, pokládám za potřebné vážně se ohradit proti lživým výrokům a nekompetentním soudům z článku redaktorky Maradové v týdeníku Strakonicko číslo 45. Jsem přesvědčena, že nová tržnice je dobré řešení, které v mnoha ohledech napomohlo nejenom ke kultivaci lokality. S pozdravem. Jana Šefránková
simona 02.11.2013 11:28
Dobrý den, ráda bych navázala na dotaz pana Petra ohledně nového tržiště u sv. Markéty, i já si myslím, že je to opravdu další z hrozných projektů našeho města. Bohužel nejsem sama zatím jsem ve svém okolí nezaznamenala jeden jediný kladný ohlas. Myslím si, že nejde o to hledat neotřelá řešení, ale opravdu dávat peníze do projektů, které budou ku prospěchu města. Prostě ke kostelu stavební buňky nepatří to je pouhopustý nevkus lidí, kteří zamněňují úctu k odkazu našich předků s honbou být in za každou cenu, obávám se, že takovéhle řešení by v okolních městech neprošlo. Je možné občanům poskytnout konkrétní jména lidí, kteří stojí za finální podobou tržiště jinými slovy, kdo odsouhlasil, že budou prodejní stánky u sv. Markéty takto vypadat? Myslím, že na to my občané máme právo.... děkuji Simona
Dobrý den,
předně je třeba zdůraznit, že tržiště není konečným řešením této plochy. Okolí kostela sv. Markéty v budoucnu musí být řešeno jinou zástavbou, o tom se již delší dobu vedou odborné diskuse. Právě z toho důvodu sem byly instalovány stánky, u kterých bude možné případné přemístění do jiné lokality města, aniž by byla nutná jejich likvidace. Podoba stánků má za sebou dlouhý vývoj a řadu konzultací jak s tehdejšími prodejci, tak s vedením města i odbornou veřejností.
Pokud chcete znát názor odborné veřejnosti, tak podoba nové tržnice byla v rozpracovanosti konzultována na poradním sboru architekta města Strakonice (sbor je složený ze strakonických architektů) dne 24. 9. 2012, kde přítomní architekti jednoznačně souhlasili s předloženým návrhem plochy tržnice a architektonickým ztvárněním prodejních objektů. Pro bližší informace je Vám k dispozici architekt města Ing. arch. David Andrlík.
Ing. arch. Marta Slámová, odbor rozvoje
Stránky
- « první
- ‹ předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- následující ›
- poslední »











