Věra
Dobrý den,
v první řadě bych ráda pochválila, po páteční návštěvě, strakonické kino. Čisté moderní prostředí, ochotný příjemný personál, občerstvení... O to víc mě mrzí, že bylo přítomno tak málo lidí. Napadla mě myšlenka, jak možná zvýšit návštěvnost. Češi milují soutěže, tomboly... Co takovou malou tombolu po každém představení uspořádat? (A nebo jednodušeji - z prodaných vstupenek vylosovat v PC např. 3 a vrátit vstupné nebo další představení se slevou? Čísla vylosovaných vstupenek by se mohla promítnout po představení na plátně). Je to jen takový nápad :) Prioritou tohoto mailu bylo pochválit kino :) S pozdravem Věra
Vážená paní Věro,
primárně děkuji za slova chvály, která velmi potěší. Vaši jistě dobrou myšlenku jsem předala společně s oděkováním řediteli MěKS Františku Christelbauerovi. Věřím, že se jí bude zabývat a stejně tak věřím, že strakonickému kinu zůstanete nakloněna.
Markéta Bučoková, PR
























